GARANTİ ŞARTLARI

CANTAŞ SARACİYE MAMÜLLERİ

KULLANMA VE BAKIM TALİMATI :

1) Kullanım Standartları
İmperteks mamülü çantalar; malzeme ve tasarım olarak ilgili olduğu aktiviteye uygun imal edilmiştir. Bu nedenle amacı dışında kullanılırsa zarar görme riski ortaya çıkar. (Evrak çantası olarak tasarlanmış bir mamülün malzeme çantası olarak kullanıldığında içindeki aşırı ağırlık dolayısıyla dikişlerinde sökülme, saplarında kopma meydana gelmesi vb.)

2) Temizlik
İmperteks mamülü ürünlerin temizliği söz konusu olduğunda hafifçe ıslatılmış sabunlu bez kullanılmalıdır. Herhangi bir kozmetik ürün, deterjan, tiner, gaz yağı, kolonya, benzin, alkol vb. ürünlerin kullanılması çantanızda deformasyona neden olur.

3) Muhafaza
Muhafaza edildiği ortamın uygunsuzluğu, kullanmış olduğunuz ürüne direkt zarar verebilecek etkenlerdir. Örneğin çok nemli ortamlarda muhafazası veya kullanımdan sonra direkt güneş ışığında bırakılması gibi.

4) Dış Etkenler
Çanta kullanırken içinde sivri ve keskin köşe ve kenarları olan madde ve malzemelerin taşınmamasına dikkat edilmelidir. Jean ve koyu renk boya veren her türlü giysiniz ürünün yüzeyine sürtünme sonucu aşınma ve lekelenmeye neden olur. Ürünlerin üzerinde bulunan yedek parçalar ( fermuar,toka, vb.), işlevselliği, tasarımı ve rahat kullanımı açısından yüksek kaliteli mamüllerden oluşmaktadır. İmperteks mamülü çantaların su geçirmezlik özelliği mevcuttur. Ancak şiddetli yağmur, su birikintisi içinde kalması, kasıtlı olarak suda bulundurulması veya suyla ıslatılması gibi durumlarda çanta üzerinde bulunan fermuarların aralarından içeriye su sızma durumu yaşanmaktadır.

5) Suni ve Hakiki Deri
Deri kullanılan ürünlerde, deri kısımların rengi kullanıma, ışığa, sürtünmeye bağlı olarak değişir. Ham deri ürünler su ve leke yapacak her türlü ortamdan etkilenir ve temizlenmesi mümkün değildir. Ham deri ürünlerin kuru ve hassas bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat ediniz. Suni deri zaman içinde deformasyona açıktır. Kullanım, saklama, temizleme koşullarına göre zaman içinde dökülme, sarkma gibi deformasyonlar oluşabilir.

6) Kilit – Şifre Kullanımı
Kilit mekanizması hatalı kullanımdan veya başka bir nedenle kullanılmaz hale geldiğinde, kilitler zorlanmamalıdır.
Şifreyi tekrar kullanılabilir hale getirmek için, satın aldığınız mağaza ve firmaya başvurmalı buradaki teknik elemanlar tarafından açılması sağlanmalıdır.

7) Kalite Kontrol
Ürünlerimiz, imalat sonrası kalite kontrol testinden geçirilmektedir. Ancak satış sonrası meydana gelebilecek itilafları ortadan kaldırmak için ürün satın alınırken gözden geçirilmelidir.

8) Garanti
Satın aldığınız ürün Cantaş Saraciye Mam. San. Ve Tic. A.Ş. tarafından 2 (iki) yıl süre garanti altına alınmıştır. Ürünün garantisi imalat hatalarını kapsamaktadır. Hatalı kullanım, hırsızlık, kargo, nakliye, kara ve havayolu taşımacılığı vb. durumlarda oluşan hasarları kapsamaz. Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde Cantaş markalı ürünlerde, garanti dışı durumlarda da üründe oluşan “tamir ile giderilebilecek” her türlü sorun (saece gerekirse parça ücreti alarak) ücretsiz tamir edilecektir.

www.cantas.com.tr